با توجه به شرایط اجتماعی و فشارهای اقتصادی،اکثر مردم حتی ورزشکاران از داروهای اعصاب و ضد افسردگی مثل زولپیدم،دیازپام،آلپرازولام و …استفاده میکنند که خود اعتیادآور میباشد،خصوصا بدنسازهای رقابتی در دوران کات و رژیم به شدت به این داروها وابسته میشوند،اگر دقت کرده باشید افرادی که در دوره کات و رژیم 100%هستند عصبی و بی حوصله اند و باعث ناراحتی خود و اطرافیان میشوند به همین دلیل روی به این داروها می آورند .

پیشنهاد میکنم از مکمل *گابا*استفاده کنید که کمک بسیار خوبی به شما خواهد کرد.

 

مکمل گاباGABA

گاما آمینوبوتیریک اسید که به عنوان گابا شناخته می شود یک انتقال دهنده عصبی است که به ارسال پیام بین مغز و سیستم عصبی کمک می کند. این ماده در مغز از طریق گلوتامات تولید می شود.

ین فرایند نیز توسط شکل فعالی از ویتامین B6 و GAD کاتالیز می شود.

عملکرد اصلی گابا کاهش فعالیت سلول های عصبی در سیستم عصبی است. تحقیقات مختلف نشان داده اند که این ماده می تواند نقش مهمی در شرایط مختلف همچون افسردگی، اضطراب و استرس بازی کند. گاما آمینوبوتیریک اسید اثر آرام بخشی طبیعی دارد و بیشتر محققان بر این باورند که با کاهش تحریک پذیری عصبی می تواند جلوی اضطراب و ترس را بگیرد. این ماده اغلب به عنوان یک مکمل طبیعی برای ترویج خواب، بهبود خلق و خو و تسکین نشانه های پیش از قاعدگی مورد استفاده قرار می گیرد.

اثرات مکمل گابا

عملکرد افزایش هورمون رشد

بهبود ریکاوری

بهبود خواب

تسکین اضطراب

کاهش نشانه های افسردگی

تسکین نشانه های سندرم پیش از قاعدگی

کاهش التهاب

 

دوز مصرفی

۵تا۱۰گرم در روز

*زمان مصرف*یک ساعت قبل خواب

دسته‌بندی نشده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *